fbpx

Регламент проведення Акції “Два місяці в Подарунок”

1. Цільова Група Учасників Акції

1.1. В Акції можуть взяти участь усі нові клієнти – власники квартир (будинків), які знаходяться на території поширення мережі Оператора телекомунікацій ТОВ ТРК “Діскавері” або діючі користувачі Кабельного телебачення чи Інтернету, які підключаються до Комплексної послуги “КТБ+Інтернет” і не підпадають під Винятки (розділ 3).

2. Суть Акції

2.1. Будь-який потенційний користувач Комплексної послуги “КТБ+Інтернет”, який вказаний у п.1.1. в період дії Акції має можливість безкоштовно користуватися послугами в період зазначений в пункті 5.3.
2.2. Для підключення нових користувачів послуги доступу до Інтернету діють Акційні пакети:

 

Таблиця 1. Акційні пакети Інтернет+

Назва акційних тарифних планів  Технологія  Вартість активації  Швидкість  Тариф по завершенню акції  TV
 1.1  +2 міс. в подарунок

“TV+Net 120”

КТБ  та Fast Ethernet, по кабелю “вита пара” 200 грн  100 Мб/сек TV+Net 120 Основний пакет

70 каналів КТБ,

150 цифрових каналів в т.ч.

HDTV

 1.2  +2 міс. в подарунок

“PON 200м+КТБ”

 GPON (FTTH), оптика до клієнта  250 грн  200 Мб/сек  PON 200+TV
 1.3  +2 міс. в подарунок

“TVNet 110 D3.0”

 EuroDocsis 3.0, по мережі КТБ  200 грн  120 Мб/сек  TVNet 110 D3.0
 1.4  Акція “TV в подарунок”  Мережа КТБ    –  Основний

* На тарифних планах «Без обмежень» швидкість доступу обмежена тільки технологією: EuroDOCSIS 3.0 (CATV) максимальна (теоретична) швидкість становить до 200 Мбіт/с, за технологією GPON (FTTH) максимальна (теоретична) швидкість становить до 2,5Гбіт/с, за технологією Ehternet (FTTB) максимальна (теоретична) швидкість становить до 100 Мбіт/с (Fast Ethernet (FE)) та  до 1000 Мбіт/с (Gigabit Ethernet (GbE)).

Зазначена швидкість доступу відповідає швидкості доставки інформації до абонента (download). Заявлене значення швидкості доступу належить до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливим. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися і залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента.

2.3. Користувач Акційного інтернет-пакету по завершенню дії Акції має змогу обрати доступний з регулярних тарифних планів, але обрати знову Акційний інтернет-пакет, після зміни його на регулярний, такий користувач не може.
2.4. По завершенню дії Акції автоматично планується перехід на оптимальний пакет Інтернету згідно таблиці 1. В період користування оптимальним пакетом користувач має змогу запланувати зміну тарифу на доступний з чинних регулярних тарифних планів з наступного місяця.

2.5. Підписанням Заяви-замовлення послуг Абонент погоджується з умовами даної Акції. Дата заяви являється датою початку Акції.

3. Винятки

3.1. Умови Акції не розповсюджуються на тих, хто раніше був користувачем або за адресою замовлення раніше надавалися аналогічні послуги компанії: послуга доступу до Інтернету, Кабельного телебачення чи Комплексної послуги “КТБ+Інтернет”.
3.2. В Акції не можуть прийняти участь юридичні особи та фізичні особи підприємці, користувачі нежитлового фонду, а також квартиронаймачі, орендарі та орендодавці квартир (будинків).
3.3. Умови Акції не розповсюджуються на тих у кого на момент підключення відсутні оригінали документів, що засвідчують право на власність та паспорт громадянства України.

4. Період проведення Акції

4.1. Акція проводиться з 23 вересня 2019 року по 31 жовтня  2019 року.
 5. Інші умови
5.1. В період закінчення дії Акційного тарифу починаючи з 20 числа в сервісі Абонента автоматично планується перехід на оптимальний пакет Інтернету згідно таблиці
5.2. Після закінчення терміну дії Акційних умов, впродовж наступного календарного місяця Абонент має змогу обрати один із діючих тарифних планів через сервіс “Персональний кабінет” http://tvnet.if.ua/personalnyj-kabinet  або шляхом подачі письмової заяви у Центрі Обслуговування Абонентів за адресою:
  • Вовчинецька, 127/а  понеділок-п’ятниця з 09:00 до 19:00, субота з 09:00 до 15:00, неділя — вихідний;

5.3. Діють наступні умови дати активації та розрахунку: з 1 по 20 число календарного місяця нараховується сума Акційного пакету згідно таблиці 1 – два наступні місяці надаються безкоштовно; з 21 числа до кінця календарного місяця вважається надання послуги 1-им числом наступного місяця.
5.4. Щоб скористатися Акційними умовами при підключенні, Абонент повинен внести разово на особовий рахунок суму достатню для активації послуги, але не менше ніж — 200 (Двісті) грн, для тарифу 1.2 — 250 грн.

5.5. Абонент не може призупинити послугу під час Акції та до повного використання коштів на особовому рахунку.

У випадку відмови/призупинення послуг до завершення Акційного періоду та/або випадку порушення Акційних умов, первинний платіж внесених згідно п. 5.4. не повертається (не перераховується). В момент оплати послуг, кошти, що внесені абонентом, підлягають автоматичному списанню. Сторони погодили, що в момент списання коштів, абонент автоматично надає згоду на те, що кошти вважаються використаними.