fbpx

12 жовтня Ваш цифровий пакет поповниться ще більшою кількістю каналів в HD якості.

Шановні абоненти. ТМ Діскавері безперервно працює над модернізацією свого обладнання, збільшенням потужностей, щоб забезпечити нову якість телепередач, яку надають уже самі телеканали. 12 жовтня ваш цифровий пакет поповниться ще більшою кількістю каналів в HD якості (тепер їх буде 102), серед яких і нові відомої американської медіакомпанії – Investigation Discovery (з 2020 року стилізується як ID).
ID HD – Investigation Discovery (з 2020 року стилізується як ID) – тематичний телеканал, що входить в сімейство Discovery, Inc. У фокусі телеканалу – криміналістика: документальні фільми і програми про розслідування таємничих зникнень, загадкових вбивств та інших злочинів. Проекти засновані на архівних матеріалах, інтерв’ю та реконструкції реальних подій. Слоган каналу – «В пошуках істини».
Окрім того уже два канали в нашій мережі можна дивитися в якості UHD 4k. Натомість аналоговий пакет міститиме 64 канали (Deutsche Welle та English Club TV будуть доступні в цифровому пакеті). Якість та контент ТМ Діскавері зацікавлять вас та ваших рідних.
Для отримання нового переліку телеканалів необхідно виконати автоналаштування на телеприймачі (цифровому тюнері).
Ви отримаєте 147 телеканалів у цифровому стандарті DVB-C та 7 радіостанцій. Для перегляду повного переліку телеканалів необхідно мати телевізор або тюнер, який підтримує формати MPEG-4 (відео) та ААС (звук). Ми розуміємо, що зміна звичних речей може викликати стрес, але без змін не буває поліпшень.
Завжди ваш – Діскавері!