fbpx

27661e

Холдинг “Медіа Група Україна” в січні 2020 року запустить третій футбольний телеканал під назвою “Футбол 3”. Про це повідомив директор департаменту дистрибуції платних каналів і медіаплатформи “Медіа Групи Україна” Олександр Ремезовский.

Роботою над новим мовником буде займатися команда каналів “Футбол 1/2”. Шеф-редактором “Футболу 3” буде Іван Гресько – шеф-редактор телеканалів “Футбол 1/2”. “Футбол 3” не транслюватиме матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи, а виключно контент “Футбол 1/2”.

Крім того, з нового року група має намір прибрати телеканали “Футбол 1/2” з аналогових пакетів провайдерів кабельного телебачення.

“Ми прийняли рішення по запуску третього спортивного каналу. Цей телеканал буде називатися “Футбол 3”. Він з’явиться в січні. І ще одна хороша новина – ми будемо продавати цей телеканал в ОТТ. По контентному наповненні ми повідомимо пізніше – програмна сітка зараз в розробці.

З 2020 року телеканали “Футбол 1/2″ будуть доступні тільки на цифрових майданчиках. Що робити тим, у кого виключно аналогова мережа? Ми зараз над цим рішенням думаємо. У нас є думки як з цим працювати”, – сказав Ремезовский.

Посилання на джерело.